- SEAGATE

Цена
€186 00 / 363 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | - |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип диск | HDD |
| Капацитет (GB) | 2000 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III |
| Скорост на четене (MB/s) | 140 |
| Скорост на запис (MB/s) | 140 |
| Обороти | 5400 RPM |
| Кеш (MB) | 128 |
| NAND тип | CMR |
| TBW издръжливост (TB) | 55 |
| Предназначение | Общо предназначение |
| Тегло | 0.15кг |
Твърд диск Seagate BarraCuda Mobile 2TB
Подобрете лаптопа или външния си корпус с твърдия диск Seagate BarraCuda Mobile 2TB. Този 2.5-инчов диск предлага надеждно съхранение за вашите документи, снимки и видеоклипове, с тънък 7 мм профил, който се вписва в ултрабуци и преносими устройства.
Ключови Предимства
- Голям капацитет 2TB — Съхранявайте до 500 000 снимки или 500 часа HD видео.
- Тънък 7 мм дизайн — Лесно се поставя в тънки лаптопи и външни кутии.
- Тих и ефективен — 5400 оборота в минута с 128MB кеш за гладка работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2000 GB (2 TB) |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III (6 Gb/s) |
| Обороти | 5400 RPM |
| Кеш | 128 MB |
| Височина | 7 mm |
Какво има в кутията
- Твърд диск Seagate BarraCuda Mobile 2TB
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





